Karczma Polska Pod Kogutem Restauracja Świnoujście


NAPOJE GORĄCE
HOT DRINKS
HEISSE GETRANKE

KAWA 7.00 zł
Coffee 180 ml
Kaffe

KAWA ESPRESSO 7.00 zł
Espresso 50 ml
Kaffee-Espresso

KAWA CAPPUCINO 8.00 zł
Cappuchino 180 ml
Kaffe-Cappuchino

KAWA O’LE 10.00 zł
O’LE coffee 200 ml
Kaffee- O’LE

KAWA PO IRLANDZKU 18.00 zł
Irish coffee 180 ml/30 ml
Kaffee-Irisch

MLECZKO DO KAWY 0.50 zł
Milk for coffee 30 ml
Kaffeemilch

HERBATA Z CYTRYNĄ 5.50 zł
Tea with lemon 300 ml
Tee mit Zitrone
Fruit tea
Tee Fluessiges

GROG 40 ml/250 ml 11.00 zł
Bacardi black mit heisse wasser
Bacardi black with hot water

Opinie naszych klientów


 • Odwiedziliśmy już wiele lokali, które miały w swojej nazwie słowo „karczma” ale dopiero w Świnoujściu znaleźliśmy restaurację, która na taką nazwę w pełni zasługuje! Wspaniałe jedzenie, przepiękny lokal, miła obsługa – to wszystko czego potrzeba aby spędzić niezapomniane popołudnie z rodziną. Polecamy wszystkim polędwiczkę wieprzową w sosie kurkowym – mistrzostwo! Porcje duże, doprawione idealnie. Obsługa miła nienarzucająca się.

  Ela W.
 • W restauracji miałam wesele, super organizacja, przemiła obsługa , jedzenie wyśmienite.Zadowolona byłam w stu procentach.Dziękuję za tak profesjonalne przygotowanie tego tak ważnego dla mnie wydarzenia.Niezapomniane dla mnie chwile, a zadowolenie naszych gości bezcenne;-)POLECAM!!!

  Katarzyna P.
 • Restauracja znajduje się na końcu promenady, w pobliżu basenu i plaży. Wystrój wnętrz jest ładny i wygląda jak stary Taverne. Obsługa i pracownicy są doskonali. Wiele możliwości wyboru jedzenia utrzymując pokój zawsze zajęte. Polecam go wszystkim.

  Ryszard
 • Spotkanie rodzinne,pyszny obiad to tylko Karczma Polska,nie raz z rodzinką tam chodzimy ponieważ można smacznie zjeść, fantastyczny klimat i miła obsługa,ja osobiście serdecznie polecam polędwice wołową w sosie pieprzowym bardzo dobrze komponuje się z jarzynami gotowanymi,córki z kolei uwielbiają polędwice wieprzową w sosie serowym,golonkę z kapusta zasmażaną.Jak ktoś ma jakieś wątpliwości to proponuje osobiście spróbować tej kuchni.

  Dorota M.