Karczma Polska Pod Kogutem Restauracja Świnoujście


KORYTA
CASSEROLE
AUFLAUF

KORYTO SZTYGARA 200g/200g/200g 46.00 zł
(Zraz wołowy, zraz wieprzowy, ziemniaki z boczkiem, fasolka szparagowa, ogórek kiszony)
Beef, Pork, Potatoes with bacon, green beans, saltcucumbers
Rindrolle und Schweinerolle mit Bratkartoffeln und Speck gefullt, Grüne Bohnen, Gurken

KORYTO PASTERSKIE 250g/200g/200g 40.00 zł
(Żeberka wiep. duszone w sosie, buraczki zasmażane, ziemniaki odsmażane)
Spere Rips, Red Cablace und Fried potatoes
Schweinerippchen an Rote Beete mit Bratkartoffeln

Opinie naszych klientów


 • Odwiedziliśmy już wiele lokali, które miały w swojej nazwie słowo „karczma” ale dopiero w Świnoujściu znaleźliśmy restaurację, która na taką nazwę w pełni zasługuje! Wspaniałe jedzenie, przepiękny lokal, miła obsługa – to wszystko czego potrzeba aby spędzić niezapomniane popołudnie z rodziną. Polecamy wszystkim polędwiczkę wieprzową w sosie kurkowym – mistrzostwo! Porcje duże, doprawione idealnie. Obsługa miła nienarzucająca się.

  Ela W.
 • W restauracji miałam wesele, super organizacja, przemiła obsługa , jedzenie wyśmienite.Zadowolona byłam w stu procentach.Dziękuję za tak profesjonalne przygotowanie tego tak ważnego dla mnie wydarzenia.Niezapomniane dla mnie chwile, a zadowolenie naszych gości bezcenne;-)POLECAM!!!

  Katarzyna P.
 • Restauracja znajduje się na końcu promenady, w pobliżu basenu i plaży. Wystrój wnętrz jest ładny i wygląda jak stary Taverne. Obsługa i pracownicy są doskonali. Wiele możliwości wyboru jedzenia utrzymując pokój zawsze zajęte. Polecam go wszystkim.

  Ryszard
 • Spotkanie rodzinne,pyszny obiad to tylko Karczma Polska,nie raz z rodzinką tam chodzimy ponieważ można smacznie zjeść, fantastyczny klimat i miła obsługa,ja osobiście serdecznie polecam polędwice wołową w sosie pieprzowym bardzo dobrze komponuje się z jarzynami gotowanymi,córki z kolei uwielbiają polędwice wieprzową w sosie serowym,golonkę z kapusta zasmażaną.Jak ktoś ma jakieś wątpliwości to proponuje osobiście spróbować tej kuchni.

  Dorota M.