Karczma Polska Pod Kogutem Restauracja Świnoujście


STRAWY MĄCZNE
DUMPLINGS
TEIGGERICHTE

SAKWY JANOSIKA- pierogi z serem i ziemniakami 29.00 zł
Polish  Pierogi  with Ewe Cheese 350g
Teigtaschen mit Kartoffeln und Quark

KAPUŚCIANA GŁOWA- pierogi z kapustą i grzybami 29.00 zł
Polish Pierogi  with Mushrooms and Sauerkraut 350g
Pierogi gefüllte Teigtaschen mit Sauerkraut und Pilz

PIEROGI  Z MIĘSEM 29.00 zł
Polish Perogi with meat 350g
Teigtaschen mit Fleich

PIEROGI Z KURKAMI I BOCZKIEM 30.00 zł
Polish Perogi With mushrooms and bacon 350g
Pierogi mit Pilzen,gerauchertem Speck

PLACEK PO ZBÓJNICKU 31.00
Potato cake with goulash sauce 200g.150g
Kartoffelpuffer mit Fleischsauce

Opinie naszych klientów


 • Odwiedziliśmy już wiele lokali, które miały w swojej nazwie słowo „karczma” ale dopiero w Świnoujściu znaleźliśmy restaurację, która na taką nazwę w pełni zasługuje! Wspaniałe jedzenie, przepiękny lokal, miła obsługa – to wszystko czego potrzeba aby spędzić niezapomniane popołudnie z rodziną. Polecamy wszystkim polędwiczkę wieprzową w sosie kurkowym – mistrzostwo! Porcje duże, doprawione idealnie. Obsługa miła nienarzucająca się.

  Ela W.
 • W restauracji miałam wesele, super organizacja, przemiła obsługa , jedzenie wyśmienite.Zadowolona byłam w stu procentach.Dziękuję za tak profesjonalne przygotowanie tego tak ważnego dla mnie wydarzenia.Niezapomniane dla mnie chwile, a zadowolenie naszych gości bezcenne;-)POLECAM!!!

  Katarzyna P.
 • Restauracja znajduje się na końcu promenady, w pobliżu basenu i plaży. Wystrój wnętrz jest ładny i wygląda jak stary Taverne. Obsługa i pracownicy są doskonali. Wiele możliwości wyboru jedzenia utrzymując pokój zawsze zajęte. Polecam go wszystkim.

  Ryszard
 • Spotkanie rodzinne,pyszny obiad to tylko Karczma Polska,nie raz z rodzinką tam chodzimy ponieważ można smacznie zjeść, fantastyczny klimat i miła obsługa,ja osobiście serdecznie polecam polędwice wołową w sosie pieprzowym bardzo dobrze komponuje się z jarzynami gotowanymi,córki z kolei uwielbiają polędwice wieprzową w sosie serowym,golonkę z kapusta zasmażaną.Jak ktoś ma jakieś wątpliwości to proponuje osobiście spróbować tej kuchni.

  Dorota M.