Karczma Polska Pod Kogutem Restauracja Świnoujście


STRAWY  Z RYB
FISCHGERICHTE
FISH DISHES

ŁOSOŚ Z RUSZTU NA SZPINAKU 63,00 zł
200g/150g/150g

Gebratener Lachs mit spinat Pommesa
Fried salmon with spinah French fries

SMAŻONY PSTRĄG 50.00 zł
(frytki , surówka z białej kapusty) 1 szt./150g/150g

Trout  Grilled, French fries, coleslaw
Gebratenes Forelle, Pommes, Weißkohlsalat

SMAŻONY SANDACZ W SOSIE KOPERKOWYM 62.00 zł
(ziemniaki z wody, kapusta kiszona) 200g/150g/150g

Pike-perch Fried In dill sauce, boiled potatoes, Sauerkraut
Gebratenes Zanderfilet in Dillsauc, Kartoffeln, Sauerkraut

SMAŻONY FILET Z DORSZA 62,00 zł
(ziemniaki z wody, kapusta kiszona) 200g/150g/150g

Gebratenes kabeljau, gekochte kartoffeln, Sauerkraut
Fried cod, boiled potatoes, Sauerkraut

Opinie naszych klientów


 • Odwiedziliśmy już wiele lokali, które miały w swojej nazwie słowo „karczma” ale dopiero w Świnoujściu znaleźliśmy restaurację, która na taką nazwę w pełni zasługuje! Wspaniałe jedzenie, przepiękny lokal, miła obsługa – to wszystko czego potrzeba aby spędzić niezapomniane popołudnie z rodziną. Polecamy wszystkim polędwiczkę wieprzową w sosie kurkowym – mistrzostwo! Porcje duże, doprawione idealnie. Obsługa miła nienarzucająca się.

  Ela W.
 • W restauracji miałam wesele, super organizacja, przemiła obsługa , jedzenie wyśmienite.Zadowolona byłam w stu procentach.Dziękuję za tak profesjonalne przygotowanie tego tak ważnego dla mnie wydarzenia.Niezapomniane dla mnie chwile, a zadowolenie naszych gości bezcenne;-)POLECAM!!!

  Katarzyna P.
 • Restauracja znajduje się na końcu promenady, w pobliżu basenu i plaży. Wystrój wnętrz jest ładny i wygląda jak stary Taverne. Obsługa i pracownicy są doskonali. Wiele możliwości wyboru jedzenia utrzymując pokój zawsze zajęte. Polecam go wszystkim.

  Ryszard
 • Spotkanie rodzinne,pyszny obiad to tylko Karczma Polska,nie raz z rodzinką tam chodzimy ponieważ można smacznie zjeść, fantastyczny klimat i miła obsługa,ja osobiście serdecznie polecam polędwice wołową w sosie pieprzowym bardzo dobrze komponuje się z jarzynami gotowanymi,córki z kolei uwielbiają polędwice wieprzową w sosie serowym,golonkę z kapusta zasmażaną.Jak ktoś ma jakieś wątpliwości to proponuje osobiście spróbować tej kuchni.

  Dorota M.